ŠKODA KAROQ

ŠKODA KAROQ

SEZNAMTE SE S NOVÝM MODELEM KAROQ

Nový KAROQ navazuje na všechny populární vlastnosti vozů SUV a přidává k nim nejmodernější technologie v oblasti komfortu, konektivity, jízdních asistenčních systémů a bezpečnosti. Všechny přednosti nového vozu ŠKODA KAROQ jsou napěchované do jednoho auta s dynamickou siluetou a emotivním, vzrušujícím a elegantním designem.

Auto se šípem

ŠKODA KAROQ je nové kompaktní SUV značky. Jméno a jeho psaná podoba pochází z jazyka Aleuťanů, kmene původních obyvatel, žijících na ostrově u jižního pobřeží Aljašky. Jméno KAROQ je kombinací výrazů ‘KAA’RAQ’ (auto) a ‘RUQ’ (šíp).Novinka ve třídě kompaktních SUV

Emocionální a dynamický design s řadou krystalických prvků využívá nový designový jazyk vozů SUV značky ŠKODA. ŠKODA KAROQ nabízí velkorysý prostor v interiéru i velkýzavazadlový prostor, nové asistenční systémy, Full LED světlomety a vůbec poprvé ve voze značky ŠKODA také digitální přístrojový panel.

 

VELIKOST

Stylový nový model KAROQ nepřijde o praktičnost svého předchůdce. Ve srovnání se ŠKODOU YETI nabídne ještě více místa pro cestující i jejich zavazadla.

  Nový KAROQ Porovnání s předchozím vozem YETI
Délka 4.382 mm + 160 mm
Šířka 1.841 mm + 48 mm
Výška 1.600 mm - 45 mm
Rozvor 2.638 mm + 60 mm
Zavazadlový prostor 521 litrů + 105 litrů

 

MOTORY

Nový KAROQ bude k dispozici s širokou škálou benzínových a dieselových motorů. Použití nejnovějších technologií a konstrukcí umožňuje dosáhnout vysokého výkonu a uhlazeného provozu s nízkou spotřebou paliva a s nízkými emisemi.

  Výkon(kW) Točivý moment(Nm)
Benzínové motory    
1.0 TSI 85 175
1.5 TSI 110 250
Dieselové motory    
1.6 TDI 85 250
2.0 TDI 110 340
2.0 TDI 140 400

 

Fotogalerie

ŠKODA KAROQ
ŠKODA KAROQ
ŠKODA KAROQ
ŠKODA KAROQ
ŠKODA KAROQ
ŠKODA KAROQ
ŠKODA KAROQ
ŠKODA KAROQ
ŠKODA KAROQ
ŠKODA KAROQ
ŠKODA KAROQ